שאלות ותשובות

למי הנעליים מתאימות?

נעלי ניוטון הינן נעלי ריצה מקצועיות, אך לא רק למקצוענים…. הנעל מתאימה לרצים מתחילים, רצים למרחקים בינוניים ועד לרצי מרתון ואולטרה.

 

כיצד נדע אם מידת הנעל מתאימה לנו?

ההתאמה האידאלית של נעלי ניוטון היא כאשר העצם החיצונית הבולטת של כף הרגל  מונחת מעל מרכז הבליטות שבסולית הנעל. כך יודעים כי כריות כף הרגל ינחתו על הבליטות- LUGS שמשמשות מעין “טרמפולינה” לריצה קלה ותחושת “ריחוף” . מנח זה של כף הרגל בנעל מתאים גם למרחק האצבעות האופטימאלי מקידמת הנעל ומשאיר מספיק מקום לאצבעות.


האם ניתן להשתמש במדרסים הקיימים שלנו?

בוודאי !

כל מה שעלינו לעשות הוא להוציא את הרפידה הפנימית שהגיעה עם הנעל ולהחליפה במדרס האישי.
 

לאחר איזה מרחק ריצה כולל  מומלץ להחליף את נעלי ניוטון בזוג חדש ?

אורך חיי כל נעלי ניוטון הוא בין 600-800 ק”מ.

אם אתם לא עוקבים אחר המרחק המצטבר של  הריצות שלכם, מומלץ להחליף את הנעל כאשר תחושת ” הריחוף” ו”הקפיציות” שאנחנו רגילים אליה בכל צעד הופכת לכמעט ולא מורגשת.
 

כיצד מומלץ לנקות את נעלי ניוטון?

הדרך המומלצת לנקות את נעלי הניוטון היא ניקוי ידני . הנעל לא מתאימה לניקוי במכונת כביסה או ייבוש במייבש כביסה. אנחנו ממליצים לנקות את הנעליים בכיור עם סבון עדין ומברשת שיניים ישנה. את הרפידה הפנימית יש להוציא לפני הניקוי ולשטוף בעדינות לחוד.
 

מה ארץ המקור של נעלי ניוטון?

מקור נעלי ניוטון הוא בבולדר , קולורדו שבארה”ב.
 

היכן ניתן לרכוש את נעלי ניוטון ?

ניתן לרכוש את הנעליים באתר ולקבל במשלוח עד הבית או  ובחנויות הנבחרות המופיעות באתר .
 

כיצד מומלץ להסתגל לנעלי ניוטון בפעם הראשונה?

כמו בכל נעל ריצה חדשה , מומלץ להסתגל בהדרגה. אנחנו ממליצים בהתחלה לרוץ לסירוגין עם הנעל הישנה , על מנת להתרגל לתחושת הקפיציות של הנעל.
בפעם הראשונה צאו לריצה של כ- 20 דקות והמשיכו עם הנעליים הישנות את שארית המרחק שאותו תכננתם לרוץ באותו היום. המשיכו בהדרגה ותרגישו מיד בהבדל.
ככל שתרוצו יותר עם נעלי ניוטון, לא תרצו לחזור לנעלים הקודמות שלכם!

x

#{title}

#{text}

#{price}