הכירו את נעלי ניוטון, מה מיוחד בהן ומהי בכלל ריצה טבעית?

חברת Newton Running ידועה בזכות נעליה היוצאות דופן. אך מה מיוחד בנעליים שלנו? הסוד של נעלי ניוטון טמון בסוליית הנעל המתקדמת, המכילה טכנולוגיה מתקדמת המתפקדת כמעין "טרמפולינה" ומאפשרת מעבר קליל לצעד הבא.
הנעליים קלות משקל, קפיציות, ומעודדות ריצה טבעית, אבל מהי בכלל ריצה טבעית ומה היתרונות שלה? ואיך תבחרו את הנעליים שמתאימות לכם?
איך הכול התחיל?
חברת ניוטון הוקמה בארצות הברית ב1996 על ידי שני שותפים, ג'רי לי ודני אבשייר, שניהם רצים מקצועיים.
הקונספט של הנעליים הוא מיוחד ופשוט: נעליים המעודדות ריצה טבעית, אשר מעבירות את מרכז המגע של כף הרגל עם הקרקע אל הכרית הקדמית של כף הרגל, דבר הבולם את הזעזוע ומשמר אנרגיה לטובת הצעד הבא.
מימי תחילת החברה בקולורדו, Newton התפשטה לרחבי העולם וידועה כאחת המובילות בתחומה.
הנעליים ידועות בקרב רצים מקצועיים וחובבנים כאחד בזכות המשקל הנמוך שלהן, העיצוב הצבעוני המרענן, וטכנולוגיות רבות שבראשן עומדת טכנולוגיית Action/Reaction שתשנה ותעצים את חוויית הריצה שלכם.
הקפיצו את הביצועים שלכם עם נעלי ניוטון. תרתי משמע:
הסוליות של נעלי ניוטון שונות לגמרי מכל מה שהכרתם.
טכנולוגית ה-Action/Reaction -  מציגה 5 זיזים בולטים (Lugs) הממוקמים על חלק קפיצי במיוחד בקדמת הסוליה – ובזמן ריצה מתפקדים כמעין טרמפולינה בזמן נחיתת כף הרגל על הקרקע ומאפשרים מעבר קליל לצעד הבא.

מעבר לכך, לבלטים שעל הסוליה יש עוד השפעה מהותית. הם מייצרים דרופ שלילי ביחס לעקב. הם עשויים מגומי דחוס אשר מתחתיו חלל שנועד ולדחוס אוויר ולהשתחרר בנחיתה. נחיתה שלא על הבלטים – כלומר על החלק הקדמי של הסוליה – לא תנצל את הרעיון המרכזי של הנעל, שהוא לחייב אתכם להשאר כמה שפחות זמן על הקרקע ולהשתחרר ממנה כמה שיותר מהר.
איך בוחרים את הNewton- שמתאימות לי?
  1. סוג כף הרגל – אם יש לכם פלטפוס – כלומר קריסה פנימית, לא שכחנו אותכם. ישנם דגמים התומכים בקריסה פנימית של הרגל, לדוגמא - דגם ה-Kismet. במידה והיא קיימת אצלכם, ציינו זאת ונשמח ונעזור לכם לבחור את הדגם שמתאים לכם.
     
  2. נסיון ריצה – בין אם אתם חדשים לנעלי ניוטון, או שכבר יש לכם נסיון, המבחר הרחב של דגמי ניוטון יבטיח שתמצאו את הנעל שתתאים לנסיון ולהרגלים שלכם. למתחילים לרוב נמליץ על דגמי Fate ו-Kismet, ולרצים המתקדמים יותר יתאימו יותר דגמי Distance או Gravity.

    3. שטח ומרחק – כלל הדגמים מתאימים לריצה על כביש, ושטח קל (כורכר וכו'). דגמי השטח הטכני של ניוטון אינם מיובאים לישראל מכיוון שאינם מתאימים למזג האוויר הישראלי.
מחפשים נעלי ריצה מקצועיות? לא מפחדים מלנסות דברים חדשים?
אין ספק שנעלי ניוטון הן הבחירה המושלמת בשבילכם.

לצפייה בדגמי ניוטון
עדיין מתלבטים? תנו לנו לעזור!
אביב יפרח - מנהל החנות
x

#{title}

#{text}

#{price}